Biz Kimiz ve Biz Ne Yaparız?

Yönetilebilir özel dersin İstanbul’daki en profesyonel sağlayıcısı demek bizim için iyi bir tanım olabilir. Ozelders.com.tr; 2007’den bugüne evde özel ders hizmeti sağlayan Seçkin Eğitim’in özel ders sitesidir. İstanbul’da 12 yıl içinde 1000 den fazla öğrenciye yaklaşık 30.000 seans dan fazla özel ders verdik.

Seçkin Eğitim

İlköğretim ve lise öğrencileri için ozelders.com.tr üzerinden özel ders desteği sağlayan ve öğrenciye özel çözümler sunan bir eğitim firmasıdır. İstanbul’da evinde birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için profesyonel destek sağlayan kurumsal bir yapıdır.

Seçkin Eğitim Fikri Nasıl Oluştu?

Seçkin Eğitim; öğretmenlik mezunu bir ekibin ortak gayretleri sonucunda evinde ders almak isteyen öğrenci ve velilere referanslı öğretmen yönlendirme çabalarının sonucu olarak ortaya çıktı ve 2007 de kuruldu.

Profesyonel Özel Öğretmenler

Derse yönlendireceğimiz öğretmenlerimizin öğretmenlik formasyonuna sahip olmaları, iyi referanslarının olması ve özel ders verebilecek deneyime sahip olmaları gerekiyordu. Bu özellikleri taşıyan öğretmenleri bir araya getirdik.